Tablica do biura

Tablica magnetyczno-suchościeralna

Tablica jest nie tylko jednym z nieodzownych elementów wyposażenia każdego biura, ale i również jest ona kluczowym miejscem w całym przedsiębiorstwie. W każdym biurze potrzebna jest odpowiedniego rodzaju tablica. Służy ona do najróżniejszych celów i jest ogólnodostępna dla wszystkich pracowników. Można ją zamontować z inicjatywy pracodawcy, lub też pracowników w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa.

Tablice korkowe

 Tablice korkowe najczęściej służą do przyczepiania na nich ważnych ogłoszeń wiadomości, czy też informacji, które mają dotrzeć do wszystkich pracowników. Jeśli taka tablica znajduje się w pomieszczeniu zajmowanym przez jeden pracowników z tego samego działu, to z pewnością znajdą się na niej ważne i ogólnodostępne telefony, adresy, nazwiska, pilne zadania do wykonania, projekty nad którymi obecnie prowadzone są prace i tym podobne.

Tablice suchościeralne

Inne zadanie mają do wykonania tablice suchościeralne. Wykorzystuje się je przede wszystkim na spotkaniach biznesowych, podczas szkoleń, by rozrysować koncepcję przygotowywanego właśnie projektu, analizować zaistniały problem lub też powiesić jakieś istotne informacje dla pracowników przy pomocy magnesów.

Tablice flipchart

Tablice flipchart są wykorzystywane przede wszystkim podczas szkoleń i spotkań biznesowych. Dzięki nim można w szybki i łatwy sposób przedstawić zgromadzonym osobom nasze koncepcje, sposób rozumowania, działania i wiele innych. Tablica typu flipchart wymaga zastosowania odpowiedniego papieru. Można go dostać w każdym sklepie z akcesoriami biurowymi.

Tablice interaktywne

Najciekawsze są jednak tablice interaktywne. Można je obsługiwać za pomocą palca lub też dowolnego dostępnego nam wskaźnika. Powierzchnia tablicy jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, jest matowa, nie powoduje tym samym refleksów  i może służyć jako tablica sucho ścieralna a w niektórych modelach również jako tablica magnetyczna. Jest idealna do przeprowadzania najróżniejszych pokazów, szkoleń i projekcji zarówno dla klientów jak i także dla pracowników.

Tablice moderacyjne

Tablice moderacyjne wykorzystywane są przede wszystkim jak powierzchnie wystawowe. Najczęściej pokryte są tkaniną do której można bez problemu przyczepić kartki za pomocą pinezek lub specjalnych rzepów. Konstrukcja tablicy jest do samodzielnego montażu, a tym samym można łatwo zmieniać jej wielkość i konfigurację. Idealnie nadaje się do holu przedsiębiorstwa, gdzie klienci mogą zapoznać się z najważniejszymi dla nich informacjami.

Rodzajów tablic jest bardzo wiele. Trzeba tylko wybrać najlepszy z nich dla naszego przedsiębiorstwa.